GS Technik spol. s r.o. – výčepní zařízení a barmanské pulty, gastronomická zařízení (nerezový nábytek, výdejní linky), zdravotnická zařízení, dávkovací automaty na víno a vinotéky

Naše portfolio

S vášní pro nerez, s touhou po dokonalém výsledku. Motor, který nás žene tvořit věci dál a lépe, naslouchat, přemýšlet, učit se a opět tvořit. Výčepní desky, pulty a bary. Gastronomická a zdravotnická zařízení. Dávkovací automaty na víno a vinotéky. Vítejte v nerezovém světě společnosti GS Technik spol. s r.o.

GS Technik spol. s r.o. je již více než 20 let předním českým výrobcem nerezových zařízení pro gastronomické provozy, bary a restaurace. Jsme partnerem při realizaci vašich náročných požadavků, partnerem, který vás podporuje. Ve všech fázích projektu – zaměření a návrh, vizualizace, realizace, instalace, servis – se na nás můžete spolehnout. Vaše důvěra a vaše spokojenost jsou pro nás klíčová měřítka pro hodnocení naší práce. V roce 2010 jsme se stali Firmou roku 2010 v Jihočeském kraji. V současnosti exportujeme cca padesát procent naší produkce na západoevropský trh.

Do každého projektu, do každé jednotlivé zakázky se snažíme dát něco navíc. Je to naše nadšení, zkušenosti a nápady našich konstruktérů, um a fortel našich výrobních pracovníků. Podání rukou nad zdárně ukončeným projektem je důležitou zpětnou vazbou, že s vámi – našimi zákazníky a partnery – vyznáváme stejné hodnoty.

Abychom uspěli v tvrdé konkurenci, pracujeme neustále na výrobcích i na sobě. Spolupracujeme s těmi nejlepšími – předními pivovary, zkušenými zahraničními partnery, dodavateli a architekty. Pro dosažení optimálního výsledku používáme jen ty nejlepší materiály: jakostní potravinářskou nerezovou ocel, mosaz, měď, dřevo, vysokotlaké lamináty a konglomerátní kamen.

Nadčasová elegance, jednoduché tvary, kvalita a funkčnost. Vždy perfektní provedení. Standardy, které od GS Technik můžete vždy očekávat. Jsme český výrobce bez účasti zahraničního kapitálu. Všechny výrobky vyrábíme ve vlastním výrobním programu – s důrazem na zakázkovou výrobu.

Jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.
O ISO v naší společnosti se stará firma 3S Consulting.

Jsme členem Svazu chladírenské a klimatizační techniky.

Všeobecné obchodní podmínky

Reklamační řád